Atsiskaitymo būdai

ATSISKAITYMO BŪDAI

Įsigytas prekes galite apmokėti keliais būdais:


Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę

Paysera mokėjimų sistema. Naudodamiesi šia sistema Jūs galėsite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių - tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Mes netrukus sužinosime apie Jūsų atliktą mokėjimą, todėl ir siuntą galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.

Po užsakymo patvirtinimo apmokėjimą turite atlikti per 24 valandas. Neapmokėjus per nurodytą laiką, Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

Paysera

Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

Atsiskaityti grynais galite pasirinkę pristatymą "Venipak" kurjeriu. Kurjeris pristatys Jums prekes, o Jūs perduosite apmokėjimą užsakyme nurodytai sumai. Ši paslauga galioja tik mokant grynaisiais, todėl siekiant išvengti nesklandumų dėl pinigų priėmimo ir grąžos, rekomenduojama pristatymo metu turėti lygią užsakyme nurodytą pinigų sumą. Ši paslauga papildomai kainuoja 1.50 €, kuri yra rodoma prekių krepšelyje, Jums renkantis galimybę mokėti grynaisiais.

Prieš išsiunčiant prekes su Jumis susisieksime dėl užsakymo patvirtinimo.


Atsiskaitymas per Paypal internetinę mokėjimo sistemą

Mokėjimo duomenys bus išsiųsti Jums elektroniniu paštu, kai Jūsų užsakymas bus patvirtintas. Primename, kad šiuo atveju mokėjimas Jums nekainuos, tereikia turėti kreditinę kortelę.

Po užsakymo patvirtinimo apmokėjimą turite atlikti per 24 valandas. Neapmokėjus per nurodytą laiką, Jūsų užsakymas bus anuliuotas.Paypal