Prekių grąžinimas


PREKIŲ GRĄŽINIMO/KEITIMO TAISYKLĖS

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos "Mesin style" prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Tačiau, jeigu atsitiktų kitaip - visuomet galite prekę grąžinti arba pasikeisti į kitą prekę.


Mesinstyle.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes per 14 kalendorinių dienų Jūs galite:

1. Keisti į kitą dydį

2. Keisti prekę į kitą modelį

3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.


Grąžinimo/ keitimo procesas:

1. Grąžinant/ keičiant prekę būtina pateikti pasirašytą ir užpildytą grąžinimo/keitimo formą, kuri yra pridedama kartu su siunta. Kitaip siunta nebus atpažinta ir negalėsime pakeisti prekių ar grąžinti už jas sumokėtų pinigų.

2. Siuntas rekomenduojame siųsti kurjeriu arba "Omniva" paštomatu.  Už prekes siunčiamas kitais siuntimo būdais nei nurodyta neatsakome. 

3. Pirkėjas grąžinamas/ keičiamas prekes turi išsiųsti Omniva paštomatu: 

Klaipėdos PC LUIZĖ paštomatas Šiaurės pr. 15, Klaipėda. 

Nurodykite šį tel. numerį: +37060277571. 


Arba kurjeriu adresu: 

    IĮ "Mesin group"

    Panevėžio g. 25B

    Klaipėda LT-92310


4. Pinigai yra grąžinami per 14 kalendorinių dienų.


Grąžinimo/ keitimo sąlygos:

1. Norite grąžinti ar pakeisti prekę, prašome tai įvykdyti per 14 kalendorinių dienų.

2. Grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

3. Grąžinamos ar keičiamos prekės turi mus pasiekti per 14 kalendorinių dienų.

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų/keičiamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta.

5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.


Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Netinkamos kokybės prekes galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų.


Svarbu: Jeigu nebus įvykdytos visos su prekių grąžinimu/keitimu susijusios sąlygos (paminėtos anksčiau), "Mesin style" pasilieka teisę nepriimti atgal ir nekeisti prekių.